10385.
406. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női akt, 1970 (kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt vázlat). Olaj, farost. 50x35 cm