10381.
406. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
31
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Csendélet porcelán jegesmedvével. Olaj, vászon. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 45×36 cm