10376.
406. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
Perlmutter Izsáknak tulajdonítva: Piknikezők az erdőben. Olaj, karton, jelzett, 46×35 cm keretben, hátoldalán egy Magyar Nemzeti Galéria bírálat címkével (224/1964), Bírálati leírás: Alkotó: Perlmutter Izsák, Műcím: Erdei jelenet, Technika: olaj/karton, Méret:45x35 cm, Bírálat: Perlmutter Izsák jelzett képe, közepes kvalitású. Garancia nélkül!