10006. 406. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Nagymarosi kis ház. Rézkarc, papír, jelzett, Aszódi Weil Erzsébet autográf ajándékozási soraival, üvegezett fa keretben. 19x29,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf