18 000 HUF
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Női alaktanulmányok. Akvarell, papír. Jelezve balra középen. Kétoldalas mű, hátoldalán álló női alak, akvarell. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap széle sérült. 48x31 cm