10064. 406. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Dézsi Éva (1929-): Kék csendélet. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x9,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert