10133. 406. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Jakuba János (1909-1974): Hazafelé. Akvarell, ceruza, jelzett, lap szélén kisebb sérülésekkel, 30,5×43 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras