10160. 406. Closed Online auction Paintings and graphics
17 000 HUF
14
0 HUF
Kornis György (1927-2011): Őszi vetés. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 12×20,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf