10157. 406. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Kósa Bálint (1932-): Csend. Fametszet, papír, jelzett, kézilevonat, sérült. Üvegezett fa keretben, 38×30 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf