10202. 406. Closed Online auction Paintings and graphics
4 200 HUF
0 HUF
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Sétálók. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, lapon apró foltokkal, 22×14,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor