24 000 HUF
10
Markó Ernő (1868-1945): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Műcsarnoki kiállítási raglappal 1910-11-ből és "Könyves Kálmán" kiállítása címkével. Korabeli szecessziós, sérült fa keretben, 50×65 cm