1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Megyeri József (?-): Nyírfa liget. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 39×30 cm