10260. 406. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
P. Kovács Sándor (?-?): Női aktmodell, 1973. Szén, papír, jelzett. A művész esztergomi hagyatékából. Üvegezett fa keretben, 43x30,5 cm