10293. 406. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége és a művész pecsétjével, lap tetején apró szakadással, 30×35 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras