11180. 406. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória és gyümölcs mintás gyufatartó és csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, jelzett, kis kopással m: 5,5 és 4,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert