9 000 HUF
14
Herendi porcelán virágmintás étkészlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Tertia), Kopott, Csorba!! 1db levesestál fedővel, 5 db lapos tányár, 6 db leveses tányér, 6 db süteményes tányér különböző méretű!!, 1 db szószos tál, 1 db salátás tál, 1 db sültes tál, 1 db főzelékes tál, 1 db süteményes tál.