3 000 HUF
16
Pirkenhammer Láng M Budapest hiányos porcelán készlet, 10 db süteményes tányér d: 16,5 cm, kopásnyomokkal; 10 db kis méretű lapostányér d: 20,5 cm, egyik sérült; 14 db nagy méretű lapostányér, d: 25 cm, kopásnyomokkal, jelzett (Pirkenhammer Láng M Budapest vagy Epiag Pirkenhammer Láng M Budapest)