11239. 406. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
0 HUF
Zsolnay "Braun Testvérek Rt. Salvator Likőr", reklám porcelán fali tál, matricás, jelzett, kopott, d: 31 cm