11228. 406. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
14
0 HUF
Zsolnay eozin mázas tál, csavart peremmel, florális ornamentikával díszített, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5x11,5 cm, m. 3 cm