Chinaware / Porcelain Number of items: 243
2506406
11193
406
Other collectibles
Herendi virág mintás csemegés készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6+1 db, d: 12 és 27 cm
20 000 HUF
2506402
11194
406
Other collectibles
Herendi virágmintás hamutál, kézzel festett, jelzett, kopással. 11x7,5 cm
2 000 HUF
2506397
11195
406
Other collectibles
Herendi virág mintás körmös kaspó, kézzel festett, jelzett, kopott, m:8 cm
2 000 HUF
2505902
11196
406
Other collectibles
Herendi virágmintás kaspó, m: 12 cm. Jelzett, kézzel festett, kopott.
8 000 HUF
2505175
11197
406
Other collectibles
Herendi virág mintás körmös kaspó, kézzel festett, jelzett, kopott, m:14 cm
4 000 HUF
2505167
11198
406
Other collectibles
Herendi virág mintás mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 19 cm
3 000 HUF
2512939
11199
406
Other collectibles
Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, 8×8,5×4,5 cm
1 600 HUF
2505876
11200
406
Other collectibles
Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, fedél tetején lévő plasztikus madár figura csőrén apró sérüléssel, h. 17 cm, m: 11 cm
8 000 HUF
2512465
11201
406
Other collectibles
Herendi porcelán virágmintás étkészlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Tertia), Kopott, Csorba!! 1db levesestál fedővel, 5 db lapos tányár, 6 db leveses tányér, 6 db süteményes tányér különböző méretű!!, 1 db szószos tál, 1 db salátás tál, 1 db sültes tál, 1 db főzelékes tál, 1 db süteményes tál.
9 000 HUF
2472873
11202
406
44000
Other collectibles
Herendi Hecsedli mintás lámpa, Kézzel festett, méhsejtes áttört duplafalú porcelán, jelzett, hibátlan, Erősen sérült ernyővel. 64 cm
44 000 HUF
2492967
11203
406
Other collectibles
Herendi Tertia rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel d: 11 cm
3 600 HUF
2505897
11204
406
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 13x9 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035