Number of items: 243
2512388
11265
406
Other collectibles
Hollóházi nyuszi, porcelán, jelzett, kopott, m: 5cm
1 000 HUF
2512386
11266
406
Other collectibles
Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
2 000 HUF
2512384
11267
406
Other collectibles
Hollóházi angyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm
2 000 HUF
2505888
11268
406
Other collectibles
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, kopással a csőr végén, m: 23 cm
2 600 HUF
2512559
11269
406
Other collectibles
Hollóházi hölgy kottával porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
3 000 HUF
2440714
11270
406
Other collectibles
Hollóházi porcelán rózsás bonbonier. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm, m: 13,5 cm
6 000 HUF
2428983
11271
406
Other collectibles
Hollóházi retro mokkás készlet. Matricás, jelzett, kis mázhibákkal
1 600 HUF
2486594
11272
406
Other collectibles
Hollóházi csésze, kopott, jelzett, m: 5,5cm, d: 10 cm
1 000 HUF
2506452
11273
406
Other collectibles
Hollóházi népi mintás kerámia tányér és egy Kispest tányér, apró kopásokkal, jelzett, d: 24 cm
2 000 HUF
2506444
11274
406
Other collectibles
Hollóházi népi mintás kerámia tányér és egy jelzés nélküli tányér, apró lepattanások, jelzett, d: 14 cm
1 600 HUF
2505824
11275
406
Other collectibles
2 800 HUF
2507482
11276
406
Other collectibles
2 db Hollóházi tálka, Forma 1 és Hungarocamion Truck GP'78 felirattal, kopott, jelzett d:8cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m