17085.
407. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 200 HUF
Rayman János-Horváth József-Szabó Árpád: Gyümölcstermelés I. Bp., 1957., Mezőgazdasági. Harmadik kiadás. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopott papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.