1 400 HUF
Donászy Ferencz: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. hn., én., kn. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülsÅ‘ szennylappal, hiányzó hátsó szennylappal, hiányzó cÃmlappal, az elsÅ‘ lap kissé foltos, szakadozott.