2 000 HUF
Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Szerk.: - -. Bp., 1925., Athenaeum, 381+3 p. Második és öregbített kiadás. A borító Szada István (1891 - ?) grafikus, festőművész munkája. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.