1 200 HUF
Major Ottó:Három apokrif. A Nagy Herodes. Tibériási Justus. Szent Kelemen vallomásai. A borÃtó illusztrációja Kondor Béla munkája. Bp., 1975., MagvetÅ‘. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papÃr védÅ‘borÃtóban. A szerzÅ‘, Major Ottó (1929-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói FÅ‘igazgatóságának vezetÅ‘je részére részére dedikált példány.