6 000 HUF
23
Tompa Mihály: Virágregék. Illusztrálta Demeczkyné Volf Irma.Bp.,(1894), Franklin, 1 t. (chromolitografált díszcímlap)+198 p.+7 (chromolitográfiák) t. Nyolcadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval. + Benne Münchausen báró illusztrációval (chromolitográfia.) A hátoldalán ajándékozási bejegyzéssel: "A szorgalom jutalma Tauszig Vilmos, Bp., 1924. jun. 14."