Heidenstam, Verner von: Endymion
Regény Damaszkusról. Ford.: Leffler Béla. Gyoma, 1918, Kner Izidor, 1 t. + 205+3 p. A borító Divéky József munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
Mollináry Gizella: A kocsihajtó. Bp., 1934, a szerző kiadása ("Otthon"-ny.), 161+1 p. A borító Gebauer Ernő (1882-1962) munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
Walpole, Hugh: Egy vöröshajú ember arcképe. Ford.: dr. Pálos Ferencné. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 258+1 p. A borító Végh Dezső (1897-1972) munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Benedek Marcell: Az olvasás művészete. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Hunyady Sándor: Feketeszárú cseresznye. Színjáték három felvonásban. Kolozsvár, 1930, Erdélyi Szépmíves Céh, 1 t. (gróf Bánffy Miklós rajza a szerzőről) + 138 p. + 1 p. + VI p. Első kiadás! Az Erdélyi Szépmíves Céh 50. kiadványa. Átkötött korabeli félbőr-kötés, sérült, kopott gerinccel és borítóval, hiányos hátsó szennylappal. 108. számozott példány. Intézményi bélyegzőkkel.