Csorba János: Bár emlékezete maradjon meg.... Szerkesztette és a dallamokat lejegyezte: Sebő Ferenc. Budapest, 2006, Helikon. CD melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Olvasó nép 42. sz. Szerk.: Tóbiás Áron. XI. évf. 42. sz. Bp., 1989, Pallas. 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Tóbiás Áron (1927-2017) író, újságíró, a kiadvány szerkesztője által Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró részére DEDIKÁLT példány.
Olvasó nép 41. sz. Szerk.: Tóbiás Áron. XI. évf. 3. sz. Bp., 1989, Pallas. 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Tóbiás Áron (1927-2017) író, újságíró, a kiadvány szerkesztője által Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró részére DEDIKÁLT példány.
Dr. Schirilla György: Ez is történelem. Ahogy az ügyvéd látta a védői pulpitusról (1938-1957). Bp., 1998, Agroinform. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró részére DEDIKÁLT példány, autográf ajándékozási sorokkal, dátumozással.
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján. Bp., 1935, Nyugat. 222 p. 23 t. Kiadói félbőr kötésben, kopott borítóval.
A Magyarországi Evangélikus Egyház Zsinati Bizottságának irománya. Bp. 1934, Az "Evangélikus élet" melléklete. Hivatalos kiadás. Kiadói félvászon-kötés.