Gyula diák (vitéz Somogyváry Gyula): A fejedelem stafétája. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói kopott, foltos félvászon kötés, magánkönyvtári bélyegzéssel, a hátsó táblán sérült borítóval.
Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kisérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp., [1947], Körmendy, 108 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papírborítóban.
A szegény Villon tíz balladája és a szép fegyverkovácsné panasza. Fordította: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp.,1940, Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 71 p. Kiadói illusztrált vászonkötésben
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Mannheimer Gusztáv, Cserépy Árpád és mások eredeti rajzaival. Bp. 1891, Lampel. Kiadói díszes, aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben, Baumbach M. és társa kötés, körben arany élmetszéssel, kissé kopott, Jutalomkönyv marosvásárhelyi ev. ref. kollégium.
Testvértüzek. A magyar cserkészszínpad antológiája. Szerk.: Tábori Pál. (Bp.), (1933), Pantheon, 160 p. Szathmáry István és Szücs Pál illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült, kissé foltos borítóval, egy lapon kisebb sarokhiánnyal.
Fagyöngy. [Bp., 1937, Révai.] Nyírő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Nyomtatott aláírásokkal az elülső szennylapon. Kiadói kissé foltos halina-kötésben, hiányzó címlappal,