15008.
407. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
14
Almásy László: Rommel seregénél Libyában. Bp., 1943. Stádium. 207 p. Gönczi Gebhardt Tibor szövegközti illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Erősen sérült, első előzéklap nélkül. Szétvált fűzés, levált borítók. Könyvtest ép. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.