15115.
407. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Ligeti Lajos: Az ismeretlen Belső-Ázsia. Bp., 1940, Athenaeum, 359+1 p. + 8 (fekete-fehér fotók) t. Oldalszámozáson belül egy egészoldalas térképpel. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.