15111.
407. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Magyarország Helységnévtára 1956. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopott félvászon kötés, 3 gyűrött lappal.