10741. 407. Closed Online auction Engravings
1 600 HUF
0 HUF
cca 1850-1890: Állatokk (Zerge, kecske, teve, marha stb.). Színes litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 28x36 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf