5 000 HUF
16
cca 1885 Vajdahunyad - Vajda Hunyad. Akvarellel színezett acélmetszet. Jelzés nélkül. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. / Hunedoara in Transylvania, coloured steel-engraving, unsigned, spotty, framed. 19x25 cm