9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Sáros András Miklós (1945-): Camissimus, 1980. Színes aquatinta, papír, jelzett. Számozott. 27/50. Dekoratív, levéldíszes, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 38×27 cm