10325. 407. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×34,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf