11409. 407. Closed Online auction Glass-objects
8 000 HUF
0 HUF
Boroskancsó, buborékzárványos zöld, fújt, waldglass, gém fedővel, rajta MS főnemesi koronás monogram, kopott, XIX. század második fele, m: 21 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert