Antique Number of items: 87
2532388
11726
408
Antique
Other collectibles
Szecessziós ón, aktot formázó tál. Jelzett. 26x18 cm
8 000 HUF
2528807
11727
408
Antique
Other collectibles
Régi mérleg, réz tányérokkal, működik, kopásnyomokkal, h: 48 cm
12 000 HUF
2498636
11728
408
Antique
Other collectibles
Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, fém, jelzés nélkül, kopásokkal, kis horpadásokkal, m: 19 cm
2 600 HUF
2530728
11729
408
Antique
Other collectibles
Ezüstözött fém nyelű, csont tálaló szett, 2 db-os, dekoratív, lakkozott fa tartódobozban. Jelzés nélkül, apró sérüléssel, kopásnyomokkal, a dobozon kisebb felületi sérülésekkel, h: 27 cm, 32x12x4,5 cm
6 000 HUF
2529367
11730
408
Antique
Other collectibles
Díszes fényképtartó, hátulja felújítva, 1900 körül, 11x7,5cm
1 600 HUF
2529347
11731
408
Antique
Other collectibles
cca 1880-1900 Régi bőr fényképalbum, réz veretekkel, aranyozott szélekkel, pótolt kapoccsal, 28x23 cm
5 000 HUF
2524019
11732
408
Antique
Other collectibles
Háromlábú réz asztali kínáló, gravírozott üveg felsőrésszel, kopásnyomokkal, d: 17,5 cm, m: 11,5 cm
4 000 HUF
2532170
11733
408
Antique
Other collectibles
Dekoratív historizáló réz tükör, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, kis foltokkal, 34x30 cm
4 000 HUF
2532115
11734
408
Antique
Other collectibles
W&G réz kínáló, üveg betéttel, jelzett, kopott, 11x11x16, üvegbetét: 11x11x8 cm
6 000 HUF
2526031
11735
408
Antique
Other collectibles
Keleti bronz fali dísztál, kakas harcol a kígyóval, kopott, jelzés nélkül. d: 20 cm
6 000 HUF
2525473
11736
408
Antique
Other collectibles
Thermo- és barométer, fali, fa, kopott, m: 49cm
10 000 HUF
2524817
11737
408
Antique
Other collectibles
Móga Sándor (1927-): Retró fém doboz, jelzett, kopott, karcos. 15x15x6cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035