11745. 408. Closed Online auction Antique
2 000 HUF
0 HUF
Kopcsányi Ottó (1933-2016): Doboz, réz, plasztikusan budapesti motÃvumokkal dÃszÃtett, fa betéttel, jelzett az alján, kopásokkal, 17x9x2 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert