Documents Number of items: 140
2530389
12959
408
Documents
Other collectibles
1876 Öcsöd, csere-szerződés ingatlanról, Szarvas kir. járásbíróság bélyegzőjével, 2 db okmánybélyeggel, hajtásnyommal, foltos, sérült
1 400 HUF
2523445
12960
408
3400
Documents
Other collectibles
3 400 HUF
2527574
12961
408
Documents
Other collectibles
1887 Nyikon József váci erdész, vadász, Degenfeld gróf alkalmazottjának folyamodványa Tisza Kálmán miniszterelnökhöz melyben erdészi, vadászi állást kérvényez.
2 000 HUF
2523774
12962
408
Documents
Other collectibles
1889 Bp., Kir. Magyar Tudományegyetem Gazdasági Hivatal dokumentuma tűzesettel kapcsolatban
1 000 HUF
2531881
12963
408
Documents
Other collectibles
1894 Bp., államtudományi diploma, pergamen, 1 Ft okmánybélyeggel, hiányos fatokos függőpecséttel
3 600 HUF
2523502
12964
408
Documents
Other collectibles
1897 Veszprém, Báró Hornig Károly veszprémi püspök nevében kiadott latin nyelvű okmány, titkári aláírással
2 400 HUF
2527847
12965
408
Documents
Other collectibles
1897 Örökeladási szerződés Nagykárolyi gróf Károlyi Sándor (1831-1906) politikus, MTA tagja aláírásával, 50 kr okmánybélyeggel
3 600 HUF
2525953
12966
408
Documents
Other collectibles
1899 Kolozsvár, jogtudományi államvizsgálati bizonyítvány, rajta többek közt Haller Károly (1836-1911) Kolozsvár volt polgármestere, az Unio szabadkőműves páholy tagja, és Mikó Imre (1879-?) törvényszéki elnök autográf aláírásaival. Pecséttel, okmánybélyeggel, sérült, kissé foltos, 33,5x21 cm
2 400 HUF
2522369
12967
408
Documents
Other collectibles
cca 1900-1920 MÁV fényképes munkásigazolvány hetijegy váltására, kissé sérült
1 200 HUF
2528148
12968
408
Documents
Other collectibles
1900-1923 10 db osztrák gimnáziumi és főiskolai bizonyítvány, mindegyik különféle okmánybélyeg-variációk
3 000 HUF
2493549
12969
408
Documents
Other collectibles
1902 Bruck an der Leitha, Önkéntes tűzoltóság által kiállított oklevél 20 éves szolgálatért, viaszpecséttel, restaurált
10 000 HUF
2523770
12970
408
Documents
Other collectibles
1903 Hőgyész, tanító számára kiállított szolgálati bizonyítvány
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035