12057. 408. Closed Online auction Flea Market
4 000 HUF
0 HUF
5 db klf zománcozott fém tálka, mind klf, egyediek, jelzettek, egyiken kövekkel. d: 8,5 cm Kis kopásokkal
Photo of the item taken by : karap_norbert