12291. 408. Closed Online auction Flea Market
10 000 HUF 27,03 EUR, 29,41 USD
0 HUF
Alpakka pezsgős vödör, kopásnyomokkal, kis horpadásokkal, jelzett m: 22,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras