12175. 408. Closed Online auction Flea Market
2 000 HUF
19
0 HUF
Chevrolaet Coupe 1912 makett, óra alkatrészekből összeállított falidísz, Jelzett: Ken Broadbent, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben 10x12 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert