cca 1920 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe dr. Teleki Pál gróf és dr. Cholnoky Jenő közreműködésével hivatalos adatok alapján szerk. dr. Fodor Ferenc, 1:1500.000, Bp., M. Kir. Földrajzi Intézet, javított szakadással, 41x65 cm
1914 Budapest székesfőváros térképe. Melléklet a Budapesti Czim- és Lakásjegyzék 1914 évi XXVI. évfolyamához. 1 : 15.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 12 db korabeli hirdetéssel, hajtva, kis sérülésekkel, 109x82 cm
Johann Christoph Matthias Reinecke (1770-1818): A Kaukázus térképe, 1811 (Charte der Laender am Caucasus. nach den besten vorhandenen Charten, Reisen, und astronomischen Ortsbestimungen gezeichnet). Kézzel színezett rézmetszet, papír. Hajtásnyomokkal. 51x57 cm / map of the Caucasus, 1811, engraving on paper, partially hand-coloured, folded, 51x57 cm
Neue Generalkarte des südwestlichen Kriegsschauplatzes, östliches Blatt (Isonzo-Front), Lechners Kriegskarten XIX., k. u. k. militär-geogr. Institut Wien, 1:200000. Első világháborús térkép. Sérült, kissé foltos, 84x113 cm
1989 Kelet- és délkelet-Európa atlasza ökológiai, demográfiai és gazdasági térképekkel, grafikonokkal, hajtott. 1:1 250 000, 1:2 500 000. Österreichisches Ost- und Südosteuropa-Institut, Bécs. A térkép mérete: 50x56 cm
Vegyes vármegye térkép tétel, 3 db: Pest-Pilis-Solt-Kiskun, Szabolcs, és Brassó vármegye térképei, kettő szakadt, kettőn javításnyomokkal, 57x37 cm és 32x24 cm közötti méretekben
cca 1910 Budapest-Zugliget és Környéke térkép, kiadja a Budapest-Zugligeti Egyesület, 1:10.000, vászonra kasírozva, a felületén sérülésnyommal, kis foltokkal, körbevágva, 48,5x52,5 cm