1974 Budapest belső területének távlati térképe, a műemlékek, emlékművek és kulturális intézmények feltüntetésével. Terv.: Mácsai István, Kass János. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Offset-ny.), 3. kiadás. Négynyelvű magyarázattal. Hajtva, kisebb sérülésekkel, 116x81 cm
cca 1920-1930 Vegyes hadi térkép tétel, közte I. világháborúval kapcsolatosak, és történelmi csatákkal (Hunyadi János...stb) kapcsolatosak is, kb. 30 db, különféle méretben, jó állapotban
cca 1890-1900 össz. 80 db különféle témájú térkép a Pallas Nagy Lexikonából és többségében a Meyer's Konversations Lexikonból, többek közt (Magyarország Hőmérsékleti És Esőzési Térképei. Magyarország Vasuti Térképe. Hortobágy. Horvát-szlavon Ország. Hátsó India. Japán. Tirol És Vorarlberg. Törökország. A Közös Hadsereg Elhelyezése 1897-ben. Velence.) térképekkel, néhány lap szélén szakadásokkal és apró foltokkal, 24x30 cm körüli méretben.
cca 1890-1900 össz. 43 db különféle témájú térkép a Pallas Nagy Lexikonából és többségében a Meyer's Konversations Lexikonból, többek közt magyar vármegye (Trencsén vármegye,
Turoc vármegye, Udvarhely vármegye
Torda aranyos vármegye) térképekkel, néhány lap szélén szakadásokkal és apró foltokkal, 24x30 cm körüli méretben
XIX század közepe: Auguste Henri Dufour (1795-1865): Europe Avant L'Invasion des Barbares, Europe Aprés L'Invasion des Barbares, Paris, Jules Delalain Editeur, határszínezett acélmetszet, kissé foltosak, 29x41 cmx2, lapméretek: 33x47 cmx2
A Magyar Királyság és Horvátország vármegyei térképei, összesen 69 db térkép (Pozsony és Pozsega hiányzik), Posner Károly metszése és nyomása, magyar, horvát-szlavón, erdélyi-partiumi vármegyékkel, közte: Varasd, Verőce, Zágráb, Szerém, Modrus-Fiume, Máramaros, Csík, Háromszék, Liptó, Árva, Ung, Bereg, Sáros, Szepes, Nyitra... stb.
23,5x30,5 cm körüli méretekben
Szép, gyűjtői állapotban