Maps Number of items: 101
2506056
14493
408
Maps
Other collectibles
1650-es Ciprus térkép mondern facsimile nyomata merített papíron. Szélén szakadás, folt. 54x40 cm
1 000 HUF
2506214
14494
408
Maps
Other collectibles
cca 1932 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, kopott, szakadt borítóval.
1 600 HUF
2506032
14495
408
Maps
Other collectibles
1942 Északnyugat-Afrika és a Földközi-tenger nyugati része, 1:3400000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, 94×63 cm
1 400 HUF
2525589
14496
408
Maps
Other collectibles
1968 2 db politikai, katonai térkép: A világ kommunista pártjai + A szövetséges hatalmak európai legfelső parancsnokságának hadszínterei. Bp., Kartográfiai Vállalat/Kossuth Könyvkiadó. Hajtva, 40,5x28 cm
1 000 HUF
2525585
14497
408
Maps
Other collectibles
Pécs és környéke térképe szakadásokkal. 30x48 cm
2 000 HUF
2530611
14498
408
Maps
Other collectibles
1916. május - 1917 december 16 db térkép az I. világháborúból, különböző arányokkal, hajtottak, a széleken szakadtak. Teljes méretek kb. 32x65 cm
2 000 HUF
2530637
14499
408
Maps
Other collectibles
1931 Japán-kínai háborús térkép, 1:750 000, hajtott, 49x66 cm
3 000 HUF
2530649
14500
408
Maps
Other collectibles
Veszprém, Baranya és Szabolcs-Szatmár megye közúti térképe, a közúti igazgatóságok kiadásai, 1:400 000, 1:200 000, hajtottak, 30x40 cm, 57x82 cm
2 400 HUF
2508527
14501
408
Maps
Other collectibles
cca 1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészet, VIII+176 p.+32 t.(térképek)+156+4 p. (névmutató.) Javított gerincű félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
2 000 HUF
2513469
14502
408
Maps
Other collectibles
1941 Szántóterületek kataszteri átlagjövedelme becslőjárásonként 1914-ben. 1 : 1.500.000. Államtudományi Intézet, hajtva, kisebb sérüléssel, foltokkal, 70x46 cm
6 000 HUF
2513464
14503
408
Maps
Other collectibles
1942 Magyarország állatállománya, megyénként darabszám ill. érték szerint. 1911 évi adatok. 1 : 1.000.000. Bp., Államtudományi Intézet. Hajtva, sérülésekkel, kissé foltos, 102,5x66 cm
6 000 HUF
2002603
14504
408
Maps
Other collectibles
1926 Bátky-Kogutowitz: A Dunántúl települési térképe. 1:600 000. 44x55 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035