Buffon / Vaugondy: A régi világ térképe (Carte von der Alten Welt), 1749. Kézzelk színezett rézmetszet, papír. Hajtásnyomokkal, kissé foltos, lap széle kissé sérült. 23x17 cm
cca 1930 Offizielle Karte des Österr. Automobil-Club, Blatt 6, Kitzbühel-Partenkirchen-München-Burghausen. 1: 200.000, Wien, Kartograpischen, früher Militärgeographischen Institut. 16 p. Osztrák autóstérkép, kihajtható főtérképpel és több kisebb méretű térképpel, korabeli hirdetésekkel, helyenként kissé foltos, 79x53
cca 1880-1900 össz. 15 db kétoldalas német nyelvű térkép (Magyarország, USA, Dánia, Hollandia, Németország stb.), feltehetően egy atlaszból, szakadásokkal, foltokkal, Magyarország firkált, 40x50 cm
cca 1920-1930 Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével. Terv.: Kogutowicz Károly. 1 : 1.500.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtva, a hajtások mentén szakadásokkal, hátoldalán feljegyzésekkel, foltokkal, 68,5x44 cm