Printed Materials

Number of items: 297

cca 1960-1980 Kőszeg, Jurisich tér, Colorvox hanglemez fotólap, 20x15 cm
14201.

1 200 HUF
3,11
3,43
cca 1960-1980 Csepel Vas- és Fémművek többnyelvű, képes ismertető kiadványa, számos színes fotóval, 4 nyelven (magyar, orosz, angol, német), ritka!
14202.

5 000 HUF
12,95
14,29
1962 Fogorvosi Szemle folyóirat teljes LV. évfolyama egybekötve (1-12. sz.), 1962. jan.-dec. Szerk.: dr. Varga István. Bp., Medicina. Félvászon-kötésben, néhány lap kissé sérült. Példányszám: 1775.
14203.

1 000 HUF
2,59
2,86
1964 Mickey Mouse német nyelvű üdvözlőkártya, kitöltetlen
14204.

1 200 HUF
3,11
3,43
1964 Könyvkötő doboz és tokkészítő szakrajz mintalapok, az iparitanuló iskolák I_II_III. osztálya számára, Munkaügyi Minisztérium. Kopott mappában.
14205.

1 400 HUF
3,63
4,00
1964 Magirus Deutz vállalat autóbusz prospektusa, német nyelven, képekkel, hajtott, 4 p.
14206.

800 HUF
2,07
2,29
1965 Ózdi Kohászati Művek képes bemutató füzet és jegyzetfüzet 2 db rézkarccal. Műbőr borítással
14207.

1 600 HUF
4,15
4,57
1965 Igazság c. magyar nyelvű romániai szocialista újság 3 db száma (XXVI. évf. 67., 70., 71. sz.), Gheorghe Gheorghiu-Dej (1901-1965) volt román miniszterelnök, kommunista vezető halálával kapcsolatos gyászhírekkel
14208.

1 000 HUF
2,59
2,86
1965-1983 Földrajzi értesítő. XIV. évf. 1. füzet, XXIV. évf. 2. füzet, XXXI. évf. 2-3. füzet, XXXII. évf. 3-4. füzet. Papírkötések, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis szakadással.
14209.

1 200 HUF
3,11
3,43
1966 A Foto című újság XIII. évfolyamának számai, 12 db
14210.

800 HUF
2,07
2,29
1966-1978 4 db Labdarúgó VB témájú újság: Képes Sport VB-kiadás 2 száma + Labdarúgás VB-magazin 2 száma, változó állapotban
14211.

2 000 HUF
5,18
5,71
1967 Bp., Program Wycieczki Kolegów Muzeum Komunikacyjnego / a Kommunikációs Múzeum által szervezett Bp.-Varsó körutazás lengyel nyelvű programfüzete, 4 p., tűzött papírkötés, kissé foltos
14212.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF