Printed Materials Number of items: 297
2530257
14189
408
Printed Materials
Other collectibles
1956 Az I. kerületi Nemzeti Bizottmány felhívása, forradalmi röplap, 21x15 cm
1 200 HUF
2530249
14190
408
Printed Materials
Other collectibles
1956 "Nagy Imrében bizalmunk!", az Egyetemi Forradalmi Diákbizottság röplapja, 21x15 cm
1 200 HUF
2530280
14191
408
Printed Materials
Other collectibles
1956 Esti Budapest V. évf. 236. sz., 1956. okt. 6., a címlapon a Rajk-per elítéltjeinek (Rajk László, Pálffy György, Szőnyi Tibor, Szalai András) gyászjelentésével, sérüléssel
1 000 HUF
2525702
14192
408
Printed Materials
Other collectibles
1956-1966 A labdarúgás c. újság 45 száma
6 000 HUF
2525962
14193
408
Printed Materials
Other collectibles
1957 Bp., Magyar Jégrevü - Jégcoctail ismertető prospektus, képekkel, 14p
3 000 HUF
2529761
14194
408
Printed Materials
Other collectibles
1959 Mostra di Margit Kovács Kovács Ceramista / Kovács Margit (1902-1977) keramikus római kiállításának katalógusa, olasz nyelven, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóban. Aláírt példány!
1 000 HUF
2530475
14195
408
Printed Materials
Other collectibles
1959 Orion AT 501 M televízió használati utasítása, 14 p., fekete-fehér képekkel illusztrált, MEO tanúsítvánnyal, kissé sérült, foltos + jótállási jegy
1 200 HUF
2530154
14196
408
Printed Materials
Other collectibles
1959 Szovjet Film Ünnep, könyvjelző, 21x5 cm +cca 1950 Magyar-Szovjet Művelődési Társaság prospektusa
1 200 HUF
2467988
14197
408
400
Printed Materials
Other collectibles
cca 1960 5 db magyar és 5 db külföldi színésznő képeslap méretű fotó, egyiken Maria Botta román színésznő aláírásával 2527959
14198
408
Printed Materials
Other collectibles
cca 1960-1970 6 db színházi műsorismertető, sérülésekkel, hátoldalán beragasztás nyomai
1 000 HUF
2525714
14199
408
Printed Materials
Other collectibles
cca 1960-70 10 db retro éttermi étlap
1 000 HUF
2511073
14200
408
Printed Materials
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035