1938-1942 Autó-Motor. Az egyetlen független magyar motorsportlap 6száma: X. évf. 5., 6., 9., 1938 ápr. 15., máj.1., június 15.; XI. évf. 10. sz. 1939. júl. 1., XII. évf. 3. sz., 1940 márc. 14., XIV. évf. 1. sz. 1942. jan. 15. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal, érdekes írásokkal. Eredeti papírkötésekben, az egyik számról a borítók leszakadtak és az elülső borítón foltok, a többin kis kopásnyomokkal, kettőn borítón szakadásokkal.
1939 Dr. Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme. Grafikus történelem-ábrázolás I. rész. Kihajtható, nagyméretű, grafikus tabló. Bp., a szerző kiadása (Klösz Gy. és Fia Térképészeti Műintézet). Papírkötés,kissé kopott, kissé foltos borítóval, 85x68 cm
1939 "Egyedül vagyunk" II. évf. 2. sz. 1939 Február. Szerk.: Oláh György, Pongrácz Kálmán, Kárász József. Bp., Stádium-ny., 47+1 p. A címlap és a szignettek Fáy Dezső munkája. Papírkötésben, szakadozott borítóval.
1940 Tempo Nr. 5. - Deutsche Ausgabe / Tempo c. olasz magazin német száma a II. világháború idejéből, a címlapon Adolf Hitlerrel. 50p., számos színes és fekete-fehér képpel, olasz és német nyelven, korabeli hirdetésekkel. Sérült, kisebb sarokhiánnyal.